CSR Racing 2

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.780
  • Version 1.9.3
  • Dil İngilizce
  • Firma NaturalMotion
CSR Racing 2 kullanıcılara hayallerinde ki arabalar ile üst düzey bir yarış keyfi sunuyor.

  iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan CSR Racing 2 bize üst kalite bir yarış deneyimi sunmak için geliştirilmiş bir oyun motoruyla birlikte geliyor. CSR Racing ile alışık olduğumuz drag yarışları CSR Racing 2'de çok daha yüksek grafik kalitesiyle bize sunuluyor; oyunun grafiklerinin konsol oyunlarındaki kaliteyi yakaladığını söyleyebiliriz. Ayrıca genişletilmiş araç seçenekleri de CSR Racing 2'de bizi bekliyor.

 

  CSR Racing 2'deki yarışlarda doğru bir şekilde kalkış yapıp doğru vites geçişlerini yapmamız gerekiyor. Bu sayede düz yarış pistlerinde aynı mesafeyi rakip araçlara göre daha kısa sürede tamamlayabilir ve yarışı birinci bitirebiliriz. Kalkışta gaz devrini iyi ayarlamamız gerekiyor aksi takdirde mükemmel bir kalkış yapamayız. Fazla gaz verirsek aracımız patinaj yapar ve zaman kaybeder, az gaz verdiğimizde de aracımız kalkmak için yeterli devir gücünü elde edemez. Kalkışı yaptıktan sonra motor devrini takip ederek doğru zamanlamayla bir sonraki vitese geçiş yapıyoruz ve motor güç kaybı yaşamıyor. Yarışları kazandıkça para elde edebiliyor ve bu parayla yeni araçlar satın alabiliyoruz.

 

  CSR Racing 2'de geniş modifiye seçeneklerine yer veriliyor. Aracınızın iç ve dış görünümünü isteklerinize göre modifiye edebilir ve istediğiniz gibi motorunu ve şasisini farklı parçalarla geliştirebilirsiniz. Bu sayede aracınızı yarışlarda rakibe göre daha avantajlı konuma getirerek yarışları kolayca kazanabiliyorsunuz. Oyunda çevrim içi ekip oluşturarak Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular ile yarış yapabiliyorsunuz.

 

  Sonuç olarak CSR Racing 2 günümüz mobil yarış oyunları arasında hatırı sayılır oyuncusu ve görsel zenginliği ile uzun süreler listenin üst sıralarında olmaya devam edecektir.

CSR Racing 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER